Шахтар потрапив в ТОП-10 клубів світу: команда екснаставника донеччан також в рейтингу

Переглядів 1222
Максим Недавній Максим Недавній
3 голоси
Шахтар потрапив в ТОП-10 клубів світу: команда екснаставника донеччан також в рейтингу
Фото: ФК Шахтар
Донецький Шахтар потрапив в рейтинг найефективніших клубів світу. За основу підрахунку було взято результати з урахуванням вкладених у клуб коштів.

Компанія 21st Group, що займається Big Data в галузі спорту і співпрацює з Англійською Прем’єр-лігою і Тоттенгемом, представила свій рейтинг найефективніших клубів світу.

За основу підрахунку було взято результати з урахуванням вкладених у клуб коштів. До ТОП-10 потрапив і чемпіон України Шахтар. «Гірники» замкнули першу десятку.

До ТОП-10 рейтингу увійшли представники восьми країн. Вкотре відзначаємо ефективність Португалії, яка делегувала одразу три клуби – Бенфіку, Порту та Брагу. Примітно, що саме в такій послідовності команди фінішували в чемпіонаті країни, що завершився. При цьому Бенфіка – очолила рейтинг від 21st Group, Порту розташувався на другому місці, Брага – на сьомому, повідомляє Sportarena.

У ТОП-10 найефективніших клубів лише два представники чемпіонатів «великої п’ятірки». І тут не обійшлося без українського та шахтарського сліду. Брайтон, який очолює екс-наставник «гірників» Роберто Де Дзербі, посів шосте місце. Німецький Фрайбург став восьмим.

Якщо говорити про «український слід», наголосимо ще й на показниках польського Ракува, в якому виступає українець Владислав Кочергін. Клуб із Ченстохови, який цього сезону вперше в історії виграв чемпіонат країни, став третім у світі з ефективності. Що цікаво, четверте місце, на думку аналітиків, у боснійського Зринськи.

До першої десятки рейтингу також увійшли бразильський Палмейрас та норвезький Буде-Глімт.