Шахтар втримав перемогу над Металістом 1925 у першому турі УПЛ: талант «гірників» дебютував, зробивши асист

Переглядів 579
Олексій Кащук. Фото: Шахтар
У першому турі української Прем'єр-ліги Металіст 1925 грав проти Шахтаря. Команда Патріка ван Леувена здобула перемогу над підопічними Едмара.

Донецький Шахтар у першому турі УПЛ здобув перемогу над Металістом 1925 із рахунком 2:1.

«Гірники» відкрили рахунок на 31-й хвилині завдяки результативному удару Миколи Матвієнко після подачі з кутового від Олексія Кащука, який у цьому матчі дебютував у складі Шахтаря.

На самому початку другого тайму підопічні Патріка ван Леувена подвоїли свою перевагу: на 47-й хвилині після метушні у штрафному майданчику харків'ян Лассіна Траоре скористався ситуацією та катнув м'яч повз голкіпера.

Команда Едмара змогла відіграти один гол на 56-й хвилині зусиллями Дмитра Юсова, який вбив м'яч у ворота після сейву Дмитра Різника.

Відео голів дивіть у нашому телеграм-каналі за посиланням.

Захисник Шахтаря Валерій Бондар отримав травму плеча на останніх хвилинах. Його забирали з поля на спеціальній машині.

Фінальний свисток головного арбітру матчу Віталія Романова зафіксував першу перемогу «гірників» у новому сезоні УПЛ.

• До цієї гри ці команди зустрічалися між собою тричі: дві перемоги Шахтаря (2:0 та 7:0) та одна нічия (0:0).
  • Наступний матч команда ван Леувена проведе другого серпня проти Вереса у другому турі УПЛ.
  • Металіст 1925 зіграє Олександрією п'ятого серпня.
  • У першому турі чемпіонату України U-19 донеччани здолали харків'ян із рахунком 3:2