«Шахтар завжди виховуватиме особистостей»: Бєлік – про репетицію Класичного в першості U-19

Переглядів 465
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
2 голоси
«Шахтар завжди виховуватиме особистостей»: Бєлік – про репетицію Класичного в першості U-19
Олексій Бєлік. Фото: Шахтар
Головний тренер юнацької команди Шахтаря Олексій Бєлік підбив підсумки сьогоднішнього матчу 28 туру чемпіонату U-19 проти одноліток з Динамо (1:2).

Белік після матчу з Динамо U-19 проаналізував поразку, яка може коштувати молоді Шахтаря перемоги в чемпіонаті після дворічного панування Руху.

«Загалом задоволений усім, окрім результату, але так стається, коли постійно перебуваєш на м’ячі та фактично не даєш супернику майже нічого не створити, а він за першої нагоди реалізовує момент. «Динамо» U19 тим і славиться, що може потерпіти, граючи низьким блоком, а потім організувати швидку контратаку. 

Так, хтось може сказати, що, спираючись на таблицю, ми мали грати низьким блоком і контратакувати, але це не наш стиль. Попри тренерів або гравців, Шахтар завжди виховуватиме яскравих індивідуальних особистостей, які приноситимуть результат», – наводить слова Бєліка сайт Шахтаря.

  • Поразка опустила юних донеччан на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату. Донецький клуб має 65 очок в активі. У київського клубу наразі 67 балів та перше місце.
  • Відзначимо, що дорослі команди Шахтаря та Динамо зіграють українське класичне вже завтра. Початок гри у Львові о 18:00.