Ще один крок до чемпіонства

Переглядів 126
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

На поле «Дніпро-Арени» вийшли команди, яким було що доводити одна одній. І поборотися теж було за що.

Хвилин п’ятнадцять суперники оцінювали можливості один одного, діючи більше у середині поля. Отож, не дивно, що й мали обидві команди лише по одному напівмоменту. Спочатку Зозуля із середньої відстані завдав удару в бік воріт, а потім Ярмоленко головою проштовхнув плямистого вже у ворота, однак із явного положення поза грою.

Момент, який стався на 22-й хвилині, примусив здригнуться увесь стадіон. У боротьбі за верховий м’яч Бойко коліном ледь не зніс голову Гусєву. Першу медичну допомогу півзахиснику «Динамо» надав Канкава. Якби не він, страшно навіть сказати, чим би все закінчилось. Уже впродовж матчу стало відомо, що в Олега — струс мозку, перелом щелепи й вибитий зуб.

Після цього футболісти деякий час приходили до тями, тож наступного небезпечного моменту довелося чекати довго. Власне, цей матч був не з тих, коли трибуни щохвилини живуть очікуванням гола. «Дніпро» по-справжньому примусив спохопитися гостей на 34-й хвилині, коли Стрінич із флангу спрямував м’яч на Зозулю, а той скинув його під удар Матеусу. Останній потужно вдарив низом, але м’яч улучив у стійку воріт. За дві хвилини Зозуля знову вивів на ударну позицію партнера, на цей раз Джуліано, але бразилець із зручної позиції вдарив неточно. Здавалося, перший тайм так і завершиться без забитих м’ячів. Проте…

Основні 45 хвилин першого тайму вже закінчилися, коли Джуліано з кута штрафного майданчика вивіреним пасом знайшов Матеуса, який головою переправив м’яч повз Рибку — 1:0.

Сценарій другого тайму вже можна було передбачити. Команди додали у швидкості та бойовитості. Більше володіли м’ячем і атакували гравці «Динамо», ось тільки виходило це не дуже гарно. Грамотно організувавши захисні порядки, «Дніпро» без особливих труднощів нейтралізував наступальні поривання киян. Зазначу, що за весь другий тайм динамівці мали лише один серйозний момент для взяття воріт. Сталося це вже в додані до матчу хвилини. Партнери вивели на ударну позицію Гармаша, однак той зблизька пробив у воротаря «Дніпра». Дніпропетровці ж на той час уже мали перевагу в два м’ячі. Другий гол у ворота Рибки став результатом помилки центрального захисника «Динамо» Драговича, а ще — виконавчої майстерності Матеуса, який уміло скористався наданою йому можливістю.

ПІСЛЯМОВА

Хуанде РАМОС, головний тренер «Дніпра»:

— Ми добилися важливої перемоги над одним із головних конкурентів. І хоча гра вийшла рівною, три очки здобула команда, яка була точнішою в завершальній стадії атак. Можу сказати, що хлопці доклали величезних зусиль, аби домогтися цього успіху, тому потрібно їх привітати.

— Олег Блохін назвав ключовим моментом травму Гусєва. Як це прокоментуєте?

— Складно припустити, як би розвивалася гра, якби цей виконавець залишився би на полі. Сталася непередбачена травма, тож потрібно побажати гравцеві якнайшвидшого одужання.

— Тренер киян ще одним ключовим моментом назвав поганий стан газону. Вашій команді це не заважало грати?

— Сьогоднішнє поле не допомагало й не заважало командам. На такому полі неможливо грати у футбол.

Олег БЛОХІН,
головний тренер «Динамо»:

— Перше, що мені не сподобалося, це — стан поля, що не сприяє футболу. Перші 20 хвилин команди грали в незрозумілий футбол: бий-біжи, боротьба. Так, як складалася гра, я зрозумів, що, хто перший заб’є, той і виграє. Друге, що хочу сказати: по команді дуже сильно вдарила травма Гусєва. Хлопці прийшли в роздягальню розгублені. Судячи з усього, якби не було моменту з Гусєвим, Гармаш мав би хороший шанс забити м’яч. Другий гол — це помилка. Прорахувати її я не можу. Гравець вирішує в долі секунди. Ми намагалися змінити хід гри, були моменти, й усе могло скластися по-іншому.

— Як ви тепер оцінюєте шанси команди на потрапляння в двійку?

— Ми граємо наступного туру з «Металістом», потім — із «Шахтарем». Треба набирати очки. Усе залежатиме від того, як будуть грати інші команди. Можна ж виграти в «Металіста», але програти якійсь маленькій команді. Те, що трапляється в нашому футболі…