«Шева ж написав, що треба почекати»: Леоненко неочікувано встав на захист вінгера Челсі Мудрика

Переглядів 3420
Євген Чепур Євген Чепур
1 голос
«Шева ж написав, що треба почекати»: Леоненко неочікувано встав на захист вінгера Челсі Мудрика
Михайло Мудрик та Віктор Леоненко. Фото: колаж FanDay.net
Колишній нападник Динамо Віктор Леоненко, який зараз є футбольним експертом, вважає, що неготовність Михайла Мудрика вирішувати спортивні завдання Челсі є проблемою виключно самих синіх.

Віктор Леоненко відповів на статтю англійської преси про те, що Михайло Мудрик підписаний на майбутнє.

«Я вже втомився відповідати. Мудрик виглядає сирим... А хто винен, що купували його за 70+30? Мудрик, Рінат Леонідович [Ахметов], Палкін, Срна? Винні ви, ви ж трактористи. Футболіст прийшов і не може показувати. А що він тут показував? Він і тут навіть не встиг себе проявити».

Леоненко вважає, що поки що практично всі покупки лондонців у поточному сезоні не виправдовують себе.

«Шахтарю треба сказати спасибі, що продали за такі гроші, а там уже справа футболіста, якщо він проявляє себе, то добре, якщо ні - значить, Челсі мучитиметься і чекатиме. Він що там один? 600 [мільйонів] витратили і самі знаєте де вони йдуть».

Леоненко радить Мудрику абстрагуватися від зовнішнього галасу навколо своєї персони і працювати. Так у нього будуть шанси на успіх.

«Шева ж написав, що треба почекати. Подумаєш - понад півмільярда викинули. Тож Мудрик тут ні до чого. Винні ті, хто купує. Йому яка різниця? Якщо він слабкий, то звертатиме увагу, якщо ні - то нехай продовжує тренуватися», - заявив експерт у своєму телеграм-каналі.

Нагадаємо, що Мудрик після трансферу з Шахтаря до Челсі в січні цього року за 70+30 мільйонів євро провів за команду сім матчів, у яких віддав одну результативну передачу.