Шевчук отримав підвищення у Вересі після конфлікту з Віртом: президент клубу розкрив подробиці

Переглядів 2963
Павло Клименко Павло Клименко
2 голоси
Шевчук отримав підвищення у Вересі після конфлікту з Віртом: президент клубу розкрив подробиці
Вячеслав Шевчук. Фото: НК Верес
Президент рівненського Вереса Іван Надєїн розповів, чому В'ячеслав Шевчук перейшов із посади спортивного директора на посаду віце-президента клубу.

Іван Надєїн заявив, що головний тренер рівненського колективу Юрій Вірт давно у команді та його думка надзвичайно важлива, а коли у Вересі з'явився В'ячеслав Шевчук, який має певний авторитет, то стався конфлікт між колишніми гравцями Шахтаря.

«Я лише вивчаю ці стосунки – тренер, президент, спортдиректор. Ми колись починали з Віртом, то це була Друга ліга. Я був новачком у цьому процесі. Він завжди мав певну монополію на авторитетну думку. Коли з'являється рівна людина за авторитетом, з'являються різні думки. Думаю, через це можуть виникати конфлікти».

Також Надєїн сказав, що, щоб уникнути конфлікту, було прийнято рішення прибрати посаду спортивного директора, а Шевчука призначити на посаду віце-президента клубу.

«Не назвав би це навіть конфліктом, бо він не вийшов у якусь площину… Вирішили розійтися.

Проговорили та вирішили, що у нас не буде спортивного директора. Цієї вакансії немає», - заявив Надєїн на YouTube-каналі Трендець.

Раніше ми писали, що Шевчук висловився про розбіжності з головним тренером Юрієм Віртом щодо кадрової політики Вереса.

Верес провів у поточному сезоні 15 матчів, набрав 17 очок і посідає десяте місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.

У матчі 16-го туру чемпіонату України рівненська команда зіграє на своєму стадіоні із Чорноморцем. Поєдинок відбудеться 4 березня та розпочнеться о 14:00.