Шість хвилин для Яремчука та вихід у старті Соболя: Брюгге зіграв внічию з Байєром і посів друге місце у групі

Переглядів 436
Гравці Брюгге перед матчем з Байєром. Фото: ФК Брюгге
У матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів німецький Байєр на своєму стадіоні приймав бельгійський Брюгге. Зустріч завершилася внічию з рахунком 0:0.

Український захисник Брюгге Едуард Соболь вийшов у стартовому складі та провів на полі 78 хвилин ігрового часу, а ще один українець – форвард Роман Яремчук розпочав матч на лаві запасних.

На 37-й хвилині Соболь отримав жовту картку від італійського арбітра Мауріціо Маріані за фол на французькому гравці суперника Муссе Діабі.

На 79-й хвилині матчу Соболь був замінений на канадського форварда Кайла Ларіна. За вісім хвилин український нападник Роман Яремчук вийшов на заміну замість іспанця Феррана Ютгли.

Нагадаємо, що напередодні Яремчука не було включено до заявки Брюгге на матч чемпіонат Бельгії проти Остенде (4:2). З'явилися чутки про конфлікт українського форварда з головним тренером команди Карлом Хуфкенсом, але, схоже, розбіжності вже залагоджені.

Брюгге набрав 11 очок і посів друге місце у групі. Бельгійці виступатимуть на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.