Сім голів, дубль, камбек і 102 хвилини гри: Коноплянка став учасником переможного дербі-триллера Клужа

Переглядів 19427
Євген Коноплянка. Фото: ЧФР Клуж
ЧФР Клуж, у складі якого виступає український вінгер Євген Коноплянка, зіграв проти Універсітаті Клуж у чемпіонаті Румунії. Матч закінчився перемогою ЧФР, а Коноплянка вийшов на поле в кінці зустрічі.

У понеділок, 21 серпня, ЧФР Клуж на виїзді зіграв проти Універсітаті Клуж у шостому турі чемпіонату Румунії. Команда Євгена Коноплянки перемогла у дербі із рахунком 4:3.

Українець вийшов на поле на 86-й хвилині замість Дюреля Авону, проте результативними діями Євген відзначитися не встиг.

Господарі поля відкрили рахунок вже на 10-й хвилині зусиллями свого нападника Іаніса Стоїки. Він же і подвоїв перевагу своєї команди на 39-й хвилині.

Проте ще до перерви ЧФР зміг скоротити відставання завдяки результативному удару Філіпа Отелє на 49-й хвилині.

Вже через 11 хвилин після початку другого тайму Дюрель Авону відновів рівновагу у цьому матчі та зробив рахунок 2:2.

На 69-й хвилині ЧФР вийшов вперед після того, як поступався 0:2. Допоміг гол Арлінда Айєті. Але вже на 78-й хвилині Дан Ністор реалізував пенальті, призначений у ворота ЧФР і зробив рахунок 3:3.

Сценарій матчу продовжив закручуватися і далі: Джефте Бетанкор вивів Клуж вперед вже через чотири хвилини після пропущеного пенальті і цим голом приніс своїй команді перемогу у грі, до якої у другому таймі додали 12 хвилин.

• Ця гра стала другою офіційною у складі нової команди для Коноплянки.
  • Портал Transfermarkt оцінює вартість українця у 500 тисяч євро. Його контракт розрахований до 2025 року.
  • Після цієї перемоги Клуж посідає четверту сходинку у румунській Суперлізі, маючи 10 очок у своєму активі. Універсітатя Клуж йде 12-ю із шістьма балами.
  • У наступному, сьомому турі, ЧФР зіграє вдома проти клубу Ботосані. Матч пройде 26 серпня о 19:00.