Соболь допоміг Страсбургу перемогти Осер: команда українця залишила зону вильоту Ліги 1

Переглядів 373
Павло Клименко Павло Клименко
Едуард Соболь. Фото: Getty Images
У матчі 28-го туру французької Ліги 1 Старсбург на своєму стадіоні здобув перемогу над прямим конкурентом у боротьбі за виживання Осером. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

Страсбург обіграв Осер на своєму полі, забивши по м'ячу у кожному з таймів. Жерзино Ньямсі на дев'ятій хвилині відкрив рахунок, а Хабіб Діалло на 86-й зняв усі питання про переможця. Сенегалець реабілітувався за нереалізований пенальті у першому таймі.

Едуард Соболь перед поїздкою до збірної України на матч з Англією з'явився на полі за кілька хвилин до другого голу Страсбурга, який підняв команду українця із зони вильоту.

Страсбург у турнірній таблиці Ліги 1 на три очки випереджає Осер, який опустився у небезпечну зону. Команда українця займає 15-е місце в турнірній таблиці, маючи у своєму активі 26 очок. Нагадаємо, що цього сезону чотири команди залишать елітний дивізіон через скорочення до 18 команд.

27-річний Соболь у складі Старсбурга провів вісім матчів та зробив одну результативну передачу.