Соболь продовжує боротьбу за виживання: Страсбург виграв лобовий матч в аутсайдера Ліги 1

Переглядів 515
Едуард Соболь: Фото: Страсбург
Страсбург в домашньому поєдинку 31 туру Ліги 1 здобув перемогу над прямим конкурентом за виживання Аяччо. Поєдинок завершився з рахунком 2:1.

Едуард Соболь вдруге поспіль вийшов у старті та допоміг команді Фредеріка Антонетті здобути перемогу над конкурентами у битві за виживання.

У складі Страсбурга відзначилися Кевін Гамейро у першому таймі, а по перерві Хабіб Діарра та Юіто Сузукі зняли питання про переможця.

Між другим та третім голом Страсбурга на свій забитий м'яч награли корсиканці. Мікаель Баррето на 76-й хвилині ненадовго відродив інтригу в протистоянні аутсайдерів Ліги 1.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Страсбурга з рахунком 3:1, яка на два очки наблизила команду Соболя до рятівної 16-ї позиції.

23 квітня Страсбург Соболя на виїзді гратиме проти Реймса.