Соболь вперше зіграв у чемпіонаті Франції: вилучення знаменитого форварда та поразка Страсбура

Переглядів 8162
Едуард Соболь. Фото: Страсбур
Страсбур українця Едуарда Соболя програв у матчі чемпіонату Франції з Тулузою. Український легіонер Страсбура Едуард Соболь дебютував за свою нову команду.

29 січня в рамках 20 туру французької Ліги 1 Страсбур на своєму полі зіграв з Тулузою.

Український захисник Страсбура Едуард Соболь дебютував за свою нову команду в цьому матчі. Наставник «синьо-білих» Матьє Ле Скорнет випустив українця на поле з перших хвилин.

Перша половина зустрічі завершилася внічию 1:1. На гол зіркового форварда Страсбура Кевіна Гамейро фіолетові відповіли точним ударом Тейса Даллінги. На 51 хвилині той же Даллінга оформив дубль та вивів гостей вперед. На 66 хвилині зустрічі було замінено Соболя на досвідченого Дімітрі Льєнара. Але це ніяк не вплинуло на рахунок – Страсбур програв на своєму полі з рахунком 1:2. Додамо, що у додатковий час було вилучено з поля лідера Страсбура Кевіна Гамейро.

Зазначимо, що у цьому сезоні Едуард Соболь зіграв за попередню команду Брюгге 14 матчів та відзначився одним голом.

Після цієї поразки Страсбур з 15 очками в активі знаходиться в зоні вильоту, а саме на 17 місці в турнірній таблиці французької Ліги 1.

Наступний матч команда Соболя зіграє першого лютого з Ренном, який є суперником Шахтаря в плей-офф Ліги Європи.