Соболь вже у Франції: стало відомо, коли українець пройде медогляд в Страсбурзі

Переглядів 491
Аватар Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
Соболь вже у Франції: стало відомо, коли українець пройде медогляд в Страсбурзі
Едуард Соболь: Фото: Брюгге
Захисник національної збірної України Едуард Соболь, який захищає кольори бельгійського Брюгге, близький до переходу до французького Страсбурга.

Едуард Соболь сьогодні вирушив до Франції, де завтра відбудеться медичне обстеження перед підписанням контракту зі Страсбургом. Про це повідомив авторитетний журналіст Девід Ван ден Брук.

Раніше ми повідомляли, що сума трансферу українського захисника становитиме два мільйони євро. Ще 500 тисяч передбачені як бонуси. Контракт Соболя зі Страсбургом буде розрахований на три роки.

27-річний Соболь перейшов у Брюгге із Шахтаря влітку 2021 року за три з половиною мільйони євро. Цього сезону Едуард провів у складі бельгійської команди 14 поєдинків і забив один гол.

Авторитетний портал Transfermarkt оцінює українського захисника у три мільйони євро.

Страсбург зіграв 19 матчів, набрав 16 залікових пунктів та посідає 16 місце у турнірній таблиці вищого французького дивізіону.

Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри