Соломон забив за Фулгем у п’ятому матчі поспіль: гравець Шахтаря феєрить в АПЛ

Переглядів 613
Манор Соломон. Фото: Google
Ізраїльський футболіст Манор Соломон записав до свого активу черговий гол у футболці лондонського Фулгема. На цей раз ізраїльтянин забив Брентфорду.

Ізраїльський вінгер лондонського Фулгема Манор Соломон зрівняв рахунок у матчі 26 туру АПЛ проти Брентфорда.

Орендований у Шахтаря футболіст відзначився точним ударом на 39 хвилині. Перший тайм цього поєдинку завершився внічию 1:1.

Це вже п’ята поспіль зустріч, у якій 23-річний ізраїльтянин відзначається голом. До слова, він тільки вдруге у цих зустрічах вийшов у стартовому складі «котеджерів». Раніше Соломон забив у ворота Ноттінгем Форест, Брайтона та Вулвергемптона в рамках АПЛ, а також Манор відзначився точним ударом у ворота Лідса в матчі Кубку Англії.

На даний момент Фулгем посідає сьоме місце в турнірній таблиці Англійської Прем’єр-ліги.

Додамо, що Манор Соломон грав за Шахтар з 2019 року, а в 2022 році перейшов до Фулгема на правах оренди.

Стосовно Шахтаря додамо, що донецька команда в березні зіграє в рамках Ліги Європи з Феєноордом. В УПЛ донеччани разом з Дніпром-1 ділять перше-друге місця, маючи по 36 очок в активі.