Спеція програла Спарті у незвичному матчі: Коваленко відіграв один тайм

Переглядів 580
Євген Чепур Євген Чепур
Віктор Коваленко. Фото: Спеція
У рамках підготовки до другої частини клубного сезону-2022/2023 італійська Спеція півзахисника збірної України Віктора Коваленка провела товариський матч з нідерландською Спартою.

Італійська Спеція продовжує підготовку до поновлення чемпіонату Італії та проводить товариські матчі. Остання гра команди Коваленка була проти Спарти з Нідерландів.

Наш півзахисник відіграв перший тайм зустрічі, яка складалася з трьох частин по 30 хвилин кожна й закінчилася перемогою роттердамців із рахунком 3:1.

Нагадаємо, що Коваленко провів свій другий товариський матч після повернення на поле через травму.

Коваленко, права на якого належать Аталанті з Бергамо, цього сезону зіграв за Спецію шість поєдинків, в яких результативно не відзначався.

Орендна угода Коваленка зі Спецією чинна до 30 червня 2023 року. Transfermarkt оцінює Віктора у 2.3 мільйона євро.

Чемпіонат Італії поновиться 4 січня. Цього дня Спеція у матчі 16-го ура Серії А зіграє з Аталантою.