Старт 4-го туру Другої ліги: Чайка та Реал Фарм зіграли у нічию та втратили шанс зрівнятися за очками з лідером

Переглядів 384
Реал Фарма - Чайка. Фото: Google
У матчі четвертого туру Другої ліги зустрічалися Реал Фарма та Чайка. Поєдинок команд із верхньої половини таблиці закінчився нічиєю із рахунком 1:1.

Реал Фарма та Чайка були сусідами в турнірній таблиці Другої ліги, адже обидві команди мали однакову кількість очків (по шість).

Господарі матчу першими пропустили і мали наздоганяти своїх опонентів вже з 26 хвилини. За Чайку відзначився Семенець.

В першому таймі голів більше не забивали, а тому команди пішли відпочивати за переваги гостів.

Друга половина гри вдало розпочалася для Реала, адже вони зуміли заробити пенальті на 53-й хвилині. Вирок рефері реалізував Барсуков.

Команди довго не могли забити, а матч супроводжувався спекою, але в матчі були паузи на водопої.

Фінальний рахунок зафіксував нічию 1:1.

•  В попередньому матчі Реал обіграв Кремігь-2 із рахунком 2:1.
  • Чайка, в свою чергу, поступилася ФК ЮКСА із рахунком 1:3.
  • У таблиці Другої ліги Реал Фарма знаходиться на третій позиції, а Чайка йде одразу наступною.
  • Наступний поєдинок Реал зіграє проти ФК ЮКСА, а Чайка з Металургом-2.