Ставав гравцем місяця в УПЛ і «ховав» Шахтар: визначився новий клуб експівзахисника Карпат і ФК Львів

Переглядів 792
Шина. Фото: Львів
Колишній півзахисник Карпат та ФК Львів Шина повернувся до чемпіонату Казахстану. Бразильський футболіст переходить до Актобе, в якому виступав у сезоні 2022 року.

Ексфутболіст Карпат та одноїменного клубу Львів Шина переходить до Актобе, у складі якого виступав у 2022 році на правах оренди із ФК Львів.

Про це повідомив колишній спортивний директор казахського клубу Асхат Калжанов.

«Рожеріу Алвес підписав контракт з Актобе. Бразилець, більш відомий як Шина, повернувся до табору пентакампеонів. Тепер справа залишилася за формальностями, і Шина зіграє проти грузинського Торпедо», – написав Калжанов у своєму телеграм-каналі.

Шина ставав гравцем місяця в УПЛ у березні 2021 року. Тоді ж він своїм голом приніс Львову перемогу над Шахтарем із рахунком 3:2, заробивши і потім реалізувавши пенальті у другому таймі.

Відео голу за цим тайм-кодом – 05:09:

• У складі Карпат він провів всього два матчі в період з 2017-го по 2018 роки.
  • За ФК Львів Шина зіграв 66 поєдинків з 2019-го по 2022 роки: вісім голів та чотири результативні передачі.
  • У складі Актобе, у сезоні 2022 року бразилець провів 22 матчі, в яких забив п'ять м'ячів і віддав чотири асисти.
  • Останні півроку він був у клубі Дібба із ОАЕ.