Теоретично могла бути суддівська змова

Переглядів 63
UkrFootball.ua
UkrFootball.ua
0 голосів
Андрій ПОЛУНІН, екс-гравець «Дніпра».

«Тоттенхем» — «Дніпро». Насамперед, дніпропетровці доклали максимум зусиль задля того, щоби здобути позитивний результат. Але ж розумієте, що протидіяти такій команді, яка нині зібралась у «шпор», дуже складно. На мою думку, вилучення зіграло ключову роль у переломі поєдинку на користь англійців.

Явна симуляція Вертонгена? Це ще один із моментів, котрі футбол не прикрашають. Недооцінка? Уважаю, що дніпряни розуміли, що команда суперника гратиме вдома в іншому складі, тому не могли розслабитися після стартової перемоги.

Вірю у те, що українська команда могла здобути перемогу й у цьому матчі, адже всі ми бачили, на що вони здатні, що вони демонстрували впродовж першого двобою. Так, можна було пропустити, але і шанс забити два-три м’ячі в дніпропетровців був.

«Ліон» — «Чорноморець». Загалом, гра «Чорноморця» була хорошого рівня, проте, на мою думку, команді бракує досвіду виступів на європейській арені. Переконаний, у моряків наразі надто коротка лавка гравців для того, щоби виступати на рівних із такою висококласною командою, як «Ліон». Однак це залежить од керівництва клубу та вкладених коштів. Одесити нині на правильному шляху, тому, якщо люди, від яких це залежить, будуть готові вкладати фінанси, то за допомогою амбіційного тренера «синьо-чорні» зможуть досягти високих результатів.

Можливо, трохи вплинуло на результат матчу й те, що з команди пішли Прийомов і Самодін, котрі відігравали певну роль. Натомість, наскільки можу судити, місця, що вони залишили, досі залишилися без посилення. Це, знову ж таки, політика керівництва. Якщо є амбітні завдання, то потрібно запрошувати відповідних футболістів для того, щоби їх втілювати в життя. Хоча Роман Йосипович раніше й зазначив, що у цілому грою своїх підопічних у другому матчі задоволений, чомусь їм забракло реалізації вже створених моментів, а саме вона й вирішує результат гри.

«Валенсія» — «Динамо». Складно прокоментувати гру київського клубу, адже завжди любили цю команду саме за те, що зазвичай мог­ла потішити своїми результатами. Не знаю, у чому причина тієї гри, до якої звикли та на яку чекають уболівальники, «біло-сині» не показують, навіть попри те, що Блохін працює з ними вже півтора року. Думаю, Олег Володимирович усе ж провів роботу над помилками після першого матчу, де голи були забиті зі стандартів, а Рибка рятував лише до першого гола, після якого за тією ж комбінацією забили ще раз.

Певні висновки кияни зробили, бо 0:0 — непоганий рахунок для виїзного матчу. Хоча варто було й у стартовому поєдинку домагатися кращого результату. Проте так уже сталося, що двобій перенесли на Кіпр через політичну ситуацію в Україні. А грати перед майже порожніми трибунами в той час, як могли грати вдома, заручившись підтримкою 50–60 тисяч уболівальників, доволі складно. Думаю, що і це було вагомим фактором в протистоянні.

«Шахтар» — «Вікторія». Коротка характеристика: недооцінка суперника. Усі розуміють, що «гірники» — на голову сильніші. Навіть за рахунку — 0:2 футболісти відчували впевненість, що ще не все так погано, що все ще можна виправити. Моменти були, а заштовхати м’яч у ворота не могли до кінця поєдинку. Із власного досвіду можу сказати, що в грі донеччан помічалась надмірна віра у свої сили. А потрібно грати, а не лише вірити.

Прорахунки головного тренера? Луческу вже не першій рік працює у «Шахтарі», підопічні знають його вимоги. Думаю, що румунський наставник передбачав складну зустріч: що суперник закриється, гратиме від оборони. Так і сталося: чехи забили два м’ячі, відтак задача перед нами була набагато простіша — вистояти. Що «Вікторії» вдалося. Тому у цій площині, скоріше, недостатнє налаштування футболістів, а не те, що Мірча не зміг донести пот­рібних слів своїм гравцям.

Замість висновку. Якщо суто теоретично, могла бути суддівська змова. У Європі, вочевидь, зацікавлені, щоби залишити Україну без континентальних змагань і забезпечити клубам відсутність подорожей до наших теренів. Не знаю, звідки надходила така заангажованість, але це все — реально в нашому світі. Суддівство у четвергових двобоях усі бачили, проте із цим нічого не можна вдіяти. Варто розуміти, що футбол завжди був пов’язаний з політикою.