Топ-5 найтриваліших «сухих» серій в УПЛ: Бойко не вистачило сім хвилин, щоб стати четвертим

Переглядів 866
Денис Бойко. Фото: ФК Полісся
В третьому турі Української Прем’єр-ліги зустрічалися Полісся та Рух (0:1). Цей матч став особливим для Дениса Бойка, адже голкіпер закінчив свою потужну серію.

Житомирське Полісся на останніх хвилинах матчу поступилося Руху. Голкіпер команди Калитвинцева Денис Бойко не зміг парирувати удар, який перервав серію без пропущених м'ячів колишнього воротаря Динамо.

«Сухий» відрізок 35-річного голкіпера досягнув позначки у 777 хвилин: 598 у складі Динамо та 179 - за Полісся.

Востаннє Бойко пропускав, коли захищав ворота киян у матчі проти Олександрії (2:2) 12 липня 2020 року. Цей показник став п’ятим за всю історію УПЛ.

Найтриваліші «сухі» серії в історії УПЛ:

1. Олександр Горяінов - 943 хвилини
  2. Олег Суслов - 932 хвилини
  3. Олександр Шовковський - 912 хвилин
  4. Станіслав Богуш - 783 хвилини
  5. Денис Бойко - 777 хвилин

Бойко має значний досвід виступів за столичне Динамо та Дніпро. За кордоном він грав за турецький Бешикташ та іспанську Малагу.

• Полісся у наступному турі зустрінеться з ЛНЗ
  • А Рух прийматиме ковалівський Колос.
  • За підсумками туру Полісся посідає десяту сходинку з трьома очками, а львівська команда знаходиться на першому місці з дев'ятьма балами.