«Треба забивати ще»: ван Леувен озвучив ключовий момент, який допоміг Зорі розгромити Металіст 1925

Переглядів 1455
Євген Чепур Євген Чепур
Патрік ван Леувен. Фото: Зоря
Головний тренер луганської Зоі Патрік ван Леувен прокоментував перемогу своєї команди у матчі десятого туру чемпіонату України проти харківського Металіста з рахунком 3:0.

Нідерландський фахівець ван Леувен вважає, що у другому таймі Зоря віддала ініціативу Металісту 1925 (3:0).

«Ми з перших хвилин почали добре поєдинок, шансів було багато, змогли реалізувати два добрих моменти.

А вже у другому таймі менш агресивно діяли та якось віддали ініціативу до рук суперника, але це не завадило нашій перемозі».

Також ван Леувен заявив, що Зоря могла забивати більше у ворота сьогоднішнього суперника.

«Могли більше забивати, та це ключовий момент на якому я загострив увагу гравців після закінчення матчу. Для того, щоб показувати найкращі результати роботи, яку було проведено під час підготовки, треба забивати ще», — сказав ван Леувен після матчу з Металістом 1925.

Після цієї перемоги Зоря посідає третю сходинку, маючи у своєму активі 19 пунктів. Наступний матч луганці зіграють проти Металіста. Інша харківська команда Металіст-1925 займає дев'яту позицію, набравши десять очків. У наступному матчі на харків'ян очікує непоступливий Верес.