Зоря розгромила Металіст 1925 та тимчасово піднялась у топ-3 УПЛ: ван Леувен перемагає у трьох матчах поспіль

Переглядів 1689
Металіст-1925 - Зоря. Фото: УПЛ
У матчі десятого туру Української Прем’єр-ліги харківський Металіст-1925 приймав луганську Зорю. Поєдинок завершився розгромною перемогою Зорі з рахунком 3:0.

Команди підходили до цього матчу у різних настроях. Господарі поля отримали новий тренерський тандем в обличчі Едмара та Голодюка. Це був їх другий матч на чолі Металіста-1925, а дебютну зустріч вони зіграли з Рухом (1:1).

Натомість Зоря має дві перемоги поспіль. Луганська команда  до матчу перебувала у зоні єврокубків, в той час, як харківський клуб займав дев'яте місце в турнірній таблиці УПЛ.

Початок першого тайму був достатньо рівним. Підопічні Патріка ван Леувена трішки більше били по воротах харківського клуба і мали більше відсотків володіння м'яча.

Загалом Зоря контролювала гру. Після затяжної атаки на 39-й хвилині матчу після подачу з флангу від захисника Зорі Данченка відзначився Чурко. Металіст-1925 проспав цю атаку через гарний контроль м'яча луганців.

Проте Зоря не зупинилася. На 46-й хвилині матчу Кирюханцев увірвався у вільний простріл та виконав передачу на вільного нападника луганців Нагнойного, той у два дотики прийняв м'яч та красивим дальнім ударом влучив у дальній кут.

Перший тайм закінчився з рахунком 2:0 на користь Зорі.

Друга половина гри розпочалася стрімко. Вже не 59-й хвилині матчу після подачі з кутового луганці влучили у поперечину, але на підборі першим зіграв центральний захисник Зорі Імереков і красивим ударом відправив м'яч у дальній кут воріт.

Гра плавно йшла до свого завершення, Металіст-1925 намагався забити гол престижу, а підопічні ван Леувена просто грали по рахунку та економили сили для наступного поєдинку.

Харків'яни так і не забили у ворота Мацапури, а фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Зорі з рахунком 3:0.

Після цієї перемоги Зоря посідає третю сходинку, маючи у своєму активі 19 пунктів. Наступний матч луганці зіграють проти Металіста. Інша харківська команда Металіст-1925 займає дев'яту позицію, набравши десять очків. У наступному матчі на харків'ян очікує непоступливий Верес.