Довгий ледь не зіпсував дебют Едмара та Голодюка на чолі Металіста 1925: помилка Паньківа врятувала гостей

Переглядів 763
Рух - Металіст 1925. Фото: УПЛ
ФК Рух в домашньому поєдинку дев'ятого туру УПЛ втратив мінімальну перемогу над Металістом 1925. Матч на «Арені Львів» завершився з рахунком 1:1.
  • Рух перервав чотириматчеву безнічийну серію в УПЛ;
  • Металіст 1925 не перемагає у виїзних матчах протягом семи зустрічей: дві нічиї та п'ять поразок;
  • Юрій Паньків провів свій 250-й матч в Прем'єр-лізі.

Напередодні матчу Металіст 1925 несподівано розпрощався з Валерієм Кривенцовим, який залишив посаду головного тренера «цифрових». До матчу проти ФК Рух команду готував тренерський тандем в особі Едмара та Олега Голодюка.

Зміна тренера не дозволила слобожанцям здобути на емоціях переможний результат. Команди обмінялися голами в кожному з таймів.

Спочатку на 33-й хвилині Олексій Довгий відкрив рахунок, якому ніхто не завадив вдало замкнути подачу з кутового. 32-річний футболіст продовжив для себе гольову серії в УПЛ, яка налічує три поєдинки поспіль.

Рухівці тримали переможний рахунок до 89-ї хвилини, аж поки гості не зрівняли рахунок зусиллями Артема Габелка, скориставшись помилкою на виході Юрія Паньківа. Фінальний свисток зафіксував нічийний результат - 1:1.

В наступному турі Рух гратиме проти Інгульця (30 жовтня), а Металіст 1925 відкриє десятий тур УПЛ поєдинком проти Зорі (28 жовтня).