Три результативні дії на двох: ексгравці Шахтаря відзначилися в матчі Кубка Лібертадорес

Переглядів 1053
Максим Недавній Максим Недавній
Алан Патрік. Фото: ФК Інтернасьональ
Ексгравці Шахтаря Алан Патрік та Луіс Адріано, які нині грають в Інтернасьйоналі, відзначилися результативними діями в матчі 4-го туру групового етапу Кубка Лібертадорес.

Півзахисник Інтернасьйонала Алан Патрік відзначився голом та результативною передачею в матчі 4-го туру групового етапу Кубка Лібертадорес проти Метрополітанос  2:1.

Колишній гравець Шахтаря відкрив рахунок на 17-й хвилині, реалізувавши пенальті.

На 30-й хвилині Патрік асистував ще одному ексгірнику  Луїсу Адріано, який зробив рахунок 2:0.

• 32-річний Алан Патрік грав в Шахтарі з 2011 по 2022 рік (з перервами на оренди) й за цей період зіграв 178 матчів (26 голів, 35 асистів);
  • Цього сезону півзахисник прийняв участь в 26 матчах, в яких на його рахунку дев'ять голів та три асиста;
  • Луїс Адріано грав в Шахтарі з 2007 по 2015 рік й за цей період зіграв 266 матчів (128 голів, 41 результативна передача);
  • Луїс Адріано  найкращий нападник Шахтаря в історії клубу;
  • Цього сезону за Інтернасьйональ 36-річний нападник зіграв 38 матчів (шість голів та чотири результативні передачі).