Трубін із Бенфікою переможно стартував у Лізі чемпіонів: відома оцінка українця за матч проти Црвени Звезди

Переглядів 240
Богдан Чернишевський Богдан Чернишевський
Анатолій Трубін. Фото: Google
Португальська Бенфіка, за яку виступає український воротар Анатолій Трубін взяла гору над сербською Црвеною Звездою в стартовому турі Ліги чемпіонів з рахунком 2:1.

Бенфіка з Анатолієм Трубіним у складі перемогла Црвену Звезду (2:1), українець вийшов на поле з перших хвилин і провів весь матч.

Вже на старті зустрічі рахунок відкрив Керем Актюркоглу, а на 29-й хвилині Оркун Кьокчу подвоїв перевагу гостей. Під завісу зустрічі Фелісіу Мілсон забив гол престижу, позбавивши Трубіна першого «сухого матчу» в Лізі чемпіонів у складі Бенфіки.

Авторитетний портал Sofascore оцінив гру Анатолія 6,9/10, тоді як Whoscored – 6,5/10.