Туніс сенсаційно переміг Францію: гол Хазрі приніс африканській збірній історичну вікторію на мундіалі

Переглядів 588
Збірна Тунісу святкує гол. Фото: Google
Збірна Тунісу завдяки точному удару Вахбі Хазрі переграла національну команду Франції на мундіалі в Катарі. Але друге місце в групі D посіла все одно національна команда Австралії.

30 листопада в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися між собою збірні Тунісу та Франції.

Дідьє Дешам виставив на матч другий склад, залишивши на заміні своїх головних лідерів. Перший тайм завершився внічию 0:0. Але на 58 хвилині форвард Монпельє Вахбі Хазрі своїм точним ударом вивів Туніс вперед. Після цього наставник французів випустив на поле Кіліана Мбаппе, Антуана Грізманна, Усмана Дембеле, Адріана Рабйо та Вілльяма Саліба. Французи хотіли зрівняти рахунок. І вже у додатковий час форвард мадридського Атлетіко Грізманн забив м’яч африканській збірній, але після перегляду VAR взяття воріт було скасоване.

У підсумку матч завершився історичною перемогою Тунісу з рахунком 1:0.

Чемпіонат світу. Група D. Третій тур

Туніс – Франція – 1:0 (0:0)

Гол: Хазрі, 58.

В іншому матчу групи D Австралія перемогла Данію з рахунком 1:0. У підсумку Франція з шістьма очками стала першою, Австралія з шістьма балами посіла другу позицію. Туніс з чотирма очками став третім, а Данія з одним балом зайняла четверте місце. До плей-офф пройшли Франція та Австралія.