Визначилися учасники плей-офф ЧС від групи А: до Франції, Бразилії та Португалії приєдналися ще дві збірні

Переглядів 2671
4 голоси
Френкі де Йонг відзначається своїм першим голом на цьому мундіалі. Фото: Google
Національні команди Нідерландів та Сенегалу вийшли до плей-офф чемпіонату світу. Голандці перемогли катарців, а сенегальці виграли в еквадорців.

29 листопада в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу грали між собою Нідерланди та господарі мундіалю Катар.

У першому таймі за збірну Нідерландів точно пробив 23-річний форвард ПСВ Ейндговен Коді Гакпо, для якого це вже третє взяття воріт на цьому чемпіонаті світу. На початку другої половини зустрічі дебютним голом на цьому світовому форумі відзначився півзахисник каталонської Барселони Френкі де Йонг.

Цих забитих м’ячів голандцям вистачило для того, аби перемогти з рахунком 2:0 та вийти на до плей-офф мундіалю.

Чемпіонат світу. Група А. Третій тур

Нідерланди – Катар – 2:0 (1:0)

Голи: Гакпо, 26, Де Йонг, 49.

Також 29 листопада в рамках третього туру групового раунду чемпіонату світу зустрілися інші представники квартету А, а саме збірні Еквадору та Сенегалу.

Сенегальцям вдалося виграти перший тайм завдяки голу у роздягальню – на 44 хвилині реалізував пенальті вінгер Вотфорда Ісмаїла Сарр.

Але у другій половині зустрічі на 67 хвилині півзахисник Брайтон Енд Хоув Альбіон Мойсес Кайседо зрівняв рахунок. Та недовго результат був нічийним. Уже на 70 хвилині центрбек лондонського Челсі Каліду Кулібалі знову вивів Сенегал вперед.

Матч так і завершився перемогою з рахунком 2:1 африканської збірної, яка гарантувала собі вихід до плей-офф мундіалю.

Еквадор – Сенегал – 1:2

Голи: Кайседо, 67 – Сарр, 44 (з пенальті), Кулібалі, 70.

Як підсумок, до плей-офф з групи А вийшли перші Нідерланди (7 очок) та другий Сенегал (6 балів).

Раніше вихід до плей-офф гарантували собі збірні Франції, Бразилії та Португалії.