Українці в АПЛ: як зіграли Забарний та Ярмолюк в турі посеред тижня

Переглядів 2323
Ілля Забарний. Фото: Getty Images
6 грудня, стартував 15 тур АПЛ, який проходить посеред тижня. Сьогодні свої матчі відіграли Борнмут Іллі Забарного та Брентфорд Єгора Ярмолюка.

Брайтон під керівництвом екс-наставника Шахтаря Роберто Де Дзербі приймав на своєму полі Брентфорд, за який виступає Єгор Ярмолюк. Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Ярмолюк у матчі з Брайтоном втретє поспіль вийшов в основі Брентфорда та був замінений по перерві.

Брентфорд після матчу з Брайтоном має 19 очок після 15 турів та посідає 11 сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

АПЛ. 15 тур

Брайтон – Брентфорд – 2:1

Голи: Гросс, 31, Хіншелвуд, 52 – Мбеумо, 27

Натомість Борнмут на виїзді взяв три очки в Кристал Пелас. Ілля Забарний вийшов на поле з перших хвилин поєдинку і відіграв весь поєдинок.

Борнмут забив по голу в кожному з таймів. Голи на рахунку Сенесі та Мура, якому знадобилося кілька хвилин після виходу на заміну, щоб остаточно зняти питання про переможця.