Українець феєрить у США: відео чергового шедевра у виконанні ексгравця Десни

Переглядів 2124
Ілля Шевцов. Фото: ФК Шарлотт Індепенденс
Нападник Шарлотт Індепенденс Ілля Шевцов відзначився результативними діями у матчі проти Норт Кароліни (5:1) у третьому за престижністю дивізіоні США.

Український форвард вийшов на поле у грі проти Норт Кароліни на 83-й хвилині, а за хвилину вже відзначав взяття воріт. Шевцов отримав м'яч у лівому кутку штрафного майданчика гостей, трохи просунувся ближче до воріт і точно пробив у дальній верхній кут воріт.

Ця перемога дозволила Шарлотт Індепенденс вийти у плей-офф турніру. Додамо, що раніше Шевцов допоміг своїй команді вирвати перемогу у матчі з Грінвілем (2:1), забивши красивий гол на 85-й хвилині.

22-річний Шевцов виступає за Шарлотт Індепенденс із червня цього року. У складі команди українець провів 21 матч, забив три м'яч та зробив одну результативну передачу.

Раніше форвард грав за чернігівську Десну, петровський Інгулець та херсонський Кристал.

Шарлот Індепенденс набрав 42 очки після 30-х матчів і посідає шосте місце турнірної таблиці чемпіонату США в третій лізі. Лідером першості є Річмонд Кікерс, який відірвався від команди Шевцова на дев'ять пунктів.