Українець Сич допоміг Кортрейку здобути виїзну перемогу: гравець забив дебютний гол у Бельгії та зробив асист

Переглядів 440
Олексій Сич. Фото: hln.be
У поєдинку 19-го туру чемпіонату Бельгії Левен на своєму стадіоні програв Кортрейку з рахунком 2:3. Український захисник гостей Олексій Сич провів чудовий матч.

На 43-й хвилині при рахунку 0:1 на користь суперника Сич віддав гольову передачу на форварда Феліпе Авенатті, а на початку другого тайму вивів свою команду вперед. Цей гол став для Олексія дебютним у чемпіонаті Бельгії.

Переможний м'яч Кортрейк забив у компенсований час – знову відзначився Авенатті.

У пасиві Сича у матчі з Левеном є жовта картка.

21-річний Сич зіграв у поточному сезоні 13 матчів, у яких забив один гол і зробив дві результативні передачі. Орендна угода захисника з бельгійським клубом дійсна до червня.

Нагадаємо, що вихованець львівських Карпат перейшов у Кортрейк із Руху у вересні 2022 року.

Завдяки цій перемозі команда Сича покинула зону вильоту. Кортрейк провів 19 поєдинків, набрав 18 очок і посідає 15 місце у турнірній таблиці чемпіонату Бельгії.