Василь КОБИН: «Показати яйця? Ніяк не виходить»

Переглядів 296
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Півзахисник «Металіста» доволі критично прокоментував гру своєї команди

Ще перед стартовим матчем групового турніру з «Трабзонспором» Василь Кобин зробив гучну заяву: «Нам треба з тими хлопцями, які залишилися «живими», дістати свої яйця і показати, що ми граємо добре». Ці «делікатні» слова є доволі звичними для Європи, але в наших реаліях дуже сильно врізалися в пам’ять. За першої нагоди постарався нагадати гравцю про його вислів. Тим більше, харків’яни поступилися не тільки в матчі з турками, а й у наступних — з бельгійцями та поляками.

— Василю, ви обіцяли дістати й показати яйця. Вибачте, де вони? — поцікавився у Кобина кореспондент «УФ».

— Старалися, але ніяк не виходить. Зараз наша команда в такому стані, що складно на щось розраховувати.

— Одразу після матчу з поляками ви жваво спілкувалися з Едмаром. Обговорювали арбітра, який, судячи зі сторони, не помічав порушень проти футболістів «Металіста»?

— Ні. З Едмаром розмовляли не про суддівство, а про гру. І зійшлися на думці, що своєю грою ми не заслуговували на вихід із цієї групи. Ось і все.

— У чому причина?

— Мабуть, у нас, у футболістах. У тому, що команда зараз слабко виглядає.

— Було видно, що після перерви ви намагалися грати з бажанням, старалися змінити ситуацію.

— Бажання не завжди дає результат. Є ігрові принципи, яких треба дотримуватися. Увесь світ так грає. У нас поки цього немає. Звідси й такий результат.

— Що ваш тренер Ігор Рахаєв казав у перерві, після матчу?

— У перерві мене не було в роздягальні. А після матчу Ігор Володимирович подякував за гру. Як зазвичай, ця зустріч уже позаду, рухаємося вперед.

— Які тепер у вас завдання: максимально налаштовуватися на останні три матчі?

— Звичайно, є ім’я «Металіста». Треба виходити, битися та старатися чіплятися за очки. Подивимося, як це буде. Не завжди, коли б’єшся, чогось досягаєш, треба ще грати у футбол, якісь комбінації награвати. У нас поки із цим не все гаразд. Ми з великими складнощами створюємо моменти, а це дуже погано.

— Минулого сезону «Металіст» був зразком красивої, видовищної гри. Що сталося з командою нині? Невже так позначилися втрати кількох провідних виконавців?

— Це питання не до мене. Є головний тренер, керівництво клубу. Ми, футболісти, виконуємо те, що нам кажуть.

— У всіх трьох матчах Ліги Європи ви поступилися мінімально. Можливо, просто не щастить?

— Якщо зважати на суперників, то вони не найсильніші. Але на даний момент така ситуація, що ми не можемо стрибнути вище голови. Добре, якби створювали за гру п’ять-шість моментів, тоді можна сказати, що не щастить. А коли суперник має більше моментів, то добре, що пропускаємо лише по одному, два. Водночас за три матчі ми спромоглися лише на один гол. Про який вихід із групи можна вести мову? Думаю, це не варте обговорення.

Сергій ТАЛИМОНЧИК,
зі стадіону «Динамо».

X