«Важко розраховувати на серйозні завдання»: Кривенцов зізнався, що його турбує після матчу проти ФК Львів

Переглядів 817
Євген Чепур Євген Чепур
Валерій Кривенцов. Фото: Металіст 1925
Головний тренер Металіста 1925 року Валерій Кривенцов прокоментував результат матчу сьомого туру чемпіонату України проти ФК Львів (2:2), який сьогодні проходив у Ковалівці.

Сьогоднішній матч між Металістом 1925 та ФК Львів завершився з рахунком 2:2. Гра в Ковалівці розпочалася з 20-хвилинною затримкою через повітряну тривогу.

Кривенцов після поєдинку зізнався, що його турбує велика кількість програних єдиноборств.

«Ми зіграли сьогодні за двома схемами, перший тайм нам вдався, двічі забили та створювали моменти, контролювали перебіг гри. Коли повели у рахунку, ми трансформували тактичну схему і перейшли на гру у три центральні захисники. Намагалися зіграти на результат, але пропустили необов'язковий гол.

Мене турбує, що ми програємо велику кількість єдиноборств. З таким браком буде важко розраховувати на якісь серйозні завдання», - наводить слова Кривенцова прес-служба клубу.

Металіст 1925 року після матчу з ФК Львів розмістився на дев'ятій позиції турнірної таблиці УПЛ із дев'ятьма очками.

19 жовтня підопічні Кривенцова у восьмому турі УПЛ поміряються силами з Мінаєм.