Металіст 1925 та ФК Львів не змогли визначити сильнішого: гра у Ковалівці розпочалася з затримкою через сирену

Переглядів 456
Металіст 1925 – Фк Львів. Фото: УПЛ
Металіст та ФК Львів потішили фанів результативною грою, але не змогли визначити сильнішого. Матч у Ковалівці завершився бойовою нічиєю – 2:2.

Не встигли вийти на поле, як захисник ФК Львів Артем Мільченко зрубав у власному штрафному Ярослава Мартинюка. Арбітр Олександр Дердо вказав на позначку, а сам постраждалий відкрив рахунок на п'ятій хвилині, реалізувавши одинадцятиметровий.

Після пропущеного голу команді Олега Дулуба швидко вдалося відновити статус-кво – Владислав Бугай завершив непогано розіграну комбінацію гостей та зробив рахунок 1:1.

На цьому команди не зупинилися та ще до перерви ми побачили другий гол від Металіста 1925. Його автором став Ростислав Русин, який першим дотиком зупинив м'яч після пасу Ігоря Курила, а другим відправив м'яч у дальній кут воріт Івана Пономаренка.

В другому таймі всі досягнення цифрових перекреслив автогол Микити Безуглого – центрбек харків'ян намагався перехопити передачу Андрія Буська, натомість зрізав м'яч у власні ворота.

У час, що залишився, рахунок на табло залишився незмінним. Фінальний свисток зафіксував бойову нічию – 2:2.

В наступному турі Металіст 1925 гратиме проти Минаю (19 жовтня), а ФК Львів зустрінеться з Вересом (18 жовтня).