Верес провалив першу стикову гру з Металургом З: вилучення на перших хвилинах призвело до поразки клубу УПЛ

Переглядів 2386
Металург – Верес. Фото: УПЛ
У першому перехідному матчі за право грати в українській Прем'єр-лізі запорізький Металург зіграв з рівненським Вересом на стадіоні Україна у Львові. Підопічні Володимира Микитина здобули перемогу з рахунком 1:0
  • Раніше суперники не зустрічалися у жодних офіційних матчах.
  • Безвиграшна гостьова серія Вересу триває вісім ігор: дві нічиї та шість поразок.
  • Валерій Сад (уродженець міста Вараш, Рівненської області) забив свій п'ятий гол у сезоні.

У суботу, 10 травня, в рамках плей-оф за право грати в УПЛ між собою зустрічалися запорізький Металург та рівненський Верес.

Підопічні Юрія Вірта вийшли на гру в футболках у підтримку головного тренера.

Вже на п'ятій хвилині гри захисник Вереса Семен Вовченко був вилучений арбітром матчу Юрієм Івановим. Оборонець рівнян намагався вибити м'яч у підкаті, але влучив по ногах нападнику МФК Металург, за що був покараний червоною карткою.

На 29 хвилині матчу півзахисник Металурга Олексій Сидоров, прорвавшись правим флангом зробив передачу на Валерія Сада, який пробив точно та відкрив рахунок у грі.

У другому таймі команди голів не забивали.

Таким чином запоріжці перемогли рівнян з рахунком 1:0.

УПЛ. Плей-оф

МФК Металург – Верес – 1:0 (1:0)

Голи: Сад, 29.

Матч-відповідь відбудеться у середу, 14 червня. Поєдинок у Рівному на стадіоні Авангард розпочнеться о 13:00.