Вернидуб не зміг подужати Ковальця: Кривбас здобув у матчі з Інгульцем лише нічию

Переглядів 451
Євген Чепур Євген Чепур
Інгулець проти Кривбасу. Фото: УПЛ
У матчі 24-го туру чемпіонату України Інгулець зустрічався з криворізьким Кривбасом. Поєдинок завершився у нічию з рахунком 0:0.

Інгулець мав нагоду вийти вперед, але удар Резепова на 22-й хвилині гри прийняла на себе поперечина воріт Кривбасу.

Підопічні Юрія Вернидуба виглядали активніше та більше контролювали м’яч, але перша половина поєдинку завершилася у нічию з рахунком 0:0.

Статистика першого тайму (усі критерії на користь Кривбасу):

• володіння м’ячем: 62% проти 38%
  • удари по воротам: 6 проти 3
  • удари в отвір воріт: 2 проти 2

Картина гри у другому таймі не змінилася. Кривбас не зумів обіграти Інгулець та набрав лише один заліковий пункт до свого активу.

Відмітимо, що на 76-й хвилині гри Головкін з Інгульця отримав червону картку.

У наступному турі Інгулець 8 травня зіграє проти Руху, а Кривбас того ж дня поміряється силами з Динамо.