Відбулося засідання Виконкому УАФ: відомі подробиці прийнятих важливих рішень

Переглядів 1301
Павло Клименко
Павло Клименко
1 голос
Відбулося засідання Виконкому УАФ: відомі подробиці прийнятих важливих рішень
Фото: УАФ
В середу, 4 січня, відбулося засідання Виконкому Української асоціації футболу, на якому було розглянуто декілька важливих питань щодо майбутнього українського футболу.

Під час засідання, зокрема, було розглянуто та затверджено міжнародний календар матчів чоловічих збірних на 2023 рік, який був наданий Комітетом національних збірних команд УАФ, та Єдиний календар заходів із жіночого футболу на 2023 рік, наданий на розгляд виконкому Комітетом жіночого футболу УАФ.

Також члени Виконкому УАФ розглянули питання з атестації футбольних клубів України на сезон-2023/2024.

Згідно з циркулярами УЄФА щодо подальшого підвищення стандартів розвитку футболу та відповідно до політики УАФ у зв’язку з повномасштабною збройною агресією російської федерації проти України й запровадженням режиму воєнного стану в Україні було ухвалено рішення застосувати при проходженні процедури атестації клубами УПЛ та ПФЛ політику надання особливих умов та виняткового застосування системи атестації.

Було затверджено процедуру атестації на сезон-2023/2024, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Крім того, члени Виконкому УАФ затвердили в новій редакції Регламент з атестації футбольних клубів УПЛ та Процедурний регламент з атестації футбольних клубів.