Відео дебютного голу Ярмолюка за Брентфорд: українець разом з сином Бекхема допомогли «бджолам» перемогти

Переглядів 775
Єгор Ярмолюк. Фото: Брентфорд
Український футболіст Єгор Ярмолюк відзначився голом за молодіжну команду Брентфорда в яскравому матчі Кубку Прем'єр-ліги проти однолітків з Астон Вілли.

В рамках шостого туру групового раунду Кубку Прем'єр-ліги Брентфорд U-21 зіграв з Астон Вілою U-21.

В основі Брентфорда на цей поєдинок вийшов український легіонер команди Єгор Ярмолюк. У першому таймі голи Райана Тревітта та українця Ярмолюка дозволили «бджолам» вийти вперед.

У другій половині зустрічі з 74 до 79 хвилини команди обмінялися голами. На два точні удари гравців бірменгемської команди Хейдена Ліндлі та Деклана Фріта Брентфорд відповів голом у виконанні Алекса Гілберта з пенальті.

У підсумку «бджоли» з голом українця Ярмолюка перемогли з рахунком 3:2. Додамо, що у другому таймі за Брентфорд вийшов зіграти син Девіда Бекхема Ромео, який також взяв участь у перемозі своєї команди.

Нарешті з'явилося відео дебютного голу українця за Брентфорд. Цей забитий м'яч можна подивитися в телеграм-каналі.

До слова, що Брентфорд з 15 очками в активі виграв групу D і тепер зіграє в плей-офф Кубку Прем'єр-ліги.

Відзначимо також, що основна команда Брентфорда з 29 очками в активі іде на восьмому місці в турнірній таблиці АПЛ.