Відео голу Ярмоленко за Аль-Айн у чемпіонаті ОАЕ: український вінгер забив уперше за два місяці

Переглядів 1375
Євген Чепур Євген Чепур
Андрій Ярмоленко. Фото: Google
Український півзахисник Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у першому таймі матчу 11 туру чемпіонату ОАЕ, в якому його Аль-Айн приймав Баніяс (2:2).

У 11-му турі чемпіонату ОАЕ Аль-Айн під керівництвом українського фахівця Сергія Реброва приймав Баніяс. Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі своєї команди і на 28-й хвилині влучним ударом відкрив рахунок у поєдинку.

Відео голу Ярмоленка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Цей гол став для Ярмоленка першим із 22 жовтня, коли українець відзначився у виїзному матчі проти Аль-Насра.

Ярмоленко провів на полі 68 хвилин ігрового часу, після чого за рахунку 2:2 був замінений на бразильського хавбека Жонатана Сантоса.

33-річний Ярмоленко перейшов до Аль-Айну у статусі вільного агента у літнє трансферне вікно і провів у поточному сезоні 13 матчів, у яких забив чотири голи і зробив стільки ж результативних передач.

Аль-Айн провів 11 матчів, набрав 18 очок і посідає сьоме місце у турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ.