Відео результативної передачі Ярмоленка за Аль-Айн: вінгер збірної України допоміг зрівняти рахунок

Переглядів 4106
Євген Чепур Євген Чепур
Андрій Ярмоленко. Фото: Аль-Айн
Український вінгер Андрій Ярмоленко відзначився асистом у третьому турі чемпіонату ОАЕ у матчі проти Аль-Джазіри, чим допоміг своїй команді зрівняти рахунок у поєдинку.

У матчі проти Аль-Джазіри Ярмоленко оформив свій перший офіційний асист у чемпіонаті ОАЕ. Українець на 39-й хвилині пішов подавати кутовий, який вилився у забитий м’яч.

Нагадаємо, що Аль-Айн 25 серпня зустрічався у контрольному матчі з клубом Хаур-Факкан, який посів 11 місце у вищій лізі чемпіонату ОАЕ минулого сезону. Підопічні українського фахівця Сергія Реброва виграли у спарингу з рахунком 3:1.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі та на 61-й хвилині забив третій гол своєї команди. Цей м'яч став дебютним для українця у складі клубу з ОАЕ.

У минулому турі гравець відзначився першим офіційним голом за команда, а у позаминулому Ярмоленко дебютував у чемпіонаті ОАЕ. Аль-Айн зіграв у нічию з Аджманом з рахунком 1:1.