Відклали розв'язку на останній тур: збірна Англії зіграла внічию з командою США

Переглядів 893
Сьогодні, 25 листопада, у поєдинку другого туру групового етапу чемпіонату світу-2022 збірна Англії зіграла з командою США. Матч завершився внічию з рахунком 0:0.

Збірна США видала несподівано сильний перший тайм, не дозволивши збірній Англії створити велику кількість гострих моментів. Більше того, американці чудово вибігали у контратаки.

На 9-й хвилині Кейн пробив з центру штрафного майданчика США після комбінації від Беллінгема і Сака, але удар було заблоковано. Американці відповіли хвилин через 15-ть. Маккенні пробив в упор по воротах Пікфорда після прострілу з правого флангу – трохи вище воріт.

В кінці першого тайму команди обмінялися небезпечними атаками, але голів не забили.

Друга половина гри розпочалася з атаки США. Муса пробив після контратаки, але Пікфорд відбив на Маккенні, але знову вище воріт.

У компенсований час Англія мали можливість вирвати перемогу. Кейн швидко зорієнтувався в ситуації та неподалік одинадцятиметрової позначки замкнув подачу зі штрафного, але м'яч, після його удару головою, пролетів поруч із лівою стійкою.

У заключному турі Англії достатньо не програти Уельсу, а США влаштує лише перемога над Іраном.