Відомі плани Миная на зимову перерву: команда Шарана запланувала два збори в Україні

Переглядів 1530
Володимир Шаран. Фото: ФК Минай
28 листопада після матчу 15-го туру української Прем’єр-ліги проти луганської Зорі, який завершився з рахунком 1:1, команда Минаю пішла у зимову відпустку.

На тренувальній базі команда Володимира Шарана збереться 14 січня і до 18-го буде тренуватись в Минаї та Ужгороді (стадіон «Авангард»). В цей період (16 - 17 січня) закарпатці пройдуть медогляд.

З 18-го по 23-е Минай буде жити і тренуватись у готельному комплексі «Камелот». 23-го числа тренерський штаб запланував спаринг, а суперник наразі уточнюється, повідомляє пресслужба закарпатського клубу.

Плани на решту частину зимової паузи у чемпіонаті стануть відомі вже у 2023 році. Раніше головний тренер Миная Володимир Шаран заявляв, що хотів би також провести один збір у Туреччині.

Минай провів 14 матчів, набрав 14 очок і посідає 11 місце в українській Прем'єр-лізі. Друга частина сезону відновиться на початку березня.