«Вийшло два різних тайми»: головний тренер Колосу пояснив погану гру команди у першій половині гри

Переглядів 346
Євген Чепур Євген Чепур
Ярослав Вишняк. Фото: Колос
Головний тренер ковалівського Колосу Ярослав Вишняк прокоментував гру своєї команди у матчі дев’ятого туру чемпіонату України проти одеського Чорноморці.

Наставник Колосу Вишняк вважає, що його команда почала грати лише у другій половині поєдинку з Чорноморцем (1:1).

«Якщо коротко, то вийшло два різних тайми. В першому таймі ми виглядали дуже не сміливо і невпевнено. Після того, як пропустили гол і зрозуміли, що нам потрібно відігруватись, то звідкись з’явились і сили і якість доставляти м’яч до штрафної суперника.

І за рахунок тиску на захисників створювати моменти», — наводить слова Вишняка офіційний сайт Колосу.

30 жовтня Чорноморець в десятому турі УПЛ поміряється силами з Дніпром-1, а Колос наступного дня зіграє проти Вереса.