Чорноморець продовжив безвиграшну серію в УПЛ: «моряки» втратили перемогу над Колосом

Переглядів 576
Колос - Чорноморець. Фото: УПЛ
Чорноморець не зміг втримати мінімальну перемогу над Колосом в матчі дев'ятого туру УПЛ. Поєдинок у Ковалівці завершився з рахунком 1:1.

Чорноморець приїхав до Ковалівки з метою перервати семиматчеву безвиграшну серію у чемпіонаті, а господарі до сьогоднішнього дня не поступався у рідних стінах.

Початок гри було відкладено нагоду через повітряну тривогу на Київщині, яка також припала на гру між Кривбасом та Інгульцем (2:1), що проходила у Києві. Стартовий свисток у Ковалівці пролунав о 16:10.

В першому таймі команди награли на один забитий гол. Його автором став новачок Чорноморця Євген Селін – екс-гравець збірної України вдало підключився на кутовий, перегравши на другому поверсі білоруського захисника Колоса Миколу Золотова.

Чорноморець зберігав перевагу в рахунку до 71-ї хвилини, коли трапився епізод з падінням у штрафному Чорноморця Євгена Смирного, який опинився на газоні після контакту із Сергієм Кравченком. Арбітр вказав на позначку, а Павло Оріховський відновив паритет на табло.

У час, що залишився, жодна з команд не ризикнула вирвати перемогу наприкінці зустрічі. Фінальний свисток зафіксував підсумковий результат – 1:1.

30 жовтня Чорноморець в десятому турі УПЛ поміряється силами з Дніпром-1, а Колос наступного дня зіграє проти Вереса.