Прокляття Вернидуба знято: Кривбас в знаковий день для клубу здолав Інгулець у більшості

Переглядів 1368
Кривбас - Інгулець. Фото: УПЛ
Кривбас у домашньому поєдинку дев'ятого туру УПЛ здобув першу перемогу в сезоні над Інгульцем. Поєдинок у Києві завершився з рахунком 2:1 на користь команди Юрія Вернидуба.
  • Інгулець провів 50-й матч в УПЛ;
  • До сьогодні команди між собою не зустрічалися.

Сьогодні Кривбас виходив на матч з Інгульцем у день 30-ї річниці з дати виходу команди до елітного дивізіону чемпіонату України, в якому протрималася до припинення існування у 2013 році. З цієї нагоди команда Юрія Вернидуба вийшла на гру у ретро-формі, віддавши шану історії клубу.

На 26-й хвилині гру було призупинено через сирену повітряної тривоги, яка перервала матч на півтори години. Після відбою гра поновилася, а Кривбас мав кілька нагод, аби піти на перерву за власної переваги в рахунку.

Після перерви ситуація Інгулець залишився вдесятьох через вилучення Артема Смолякова, який на 61-й хвилині заробив друге попередження, проте головні події в зустрічі трапляться за десять хвилин потому.

На 70-й хвилині оборона Інгульця не втримала у своєму штрафному Романа Дебелка, який замкнув флангову подачу Дмитра Хомченовського, а вже за кілька миттєвостей нападник Кривбасу оформив дубль. Цього разу нападник відгукнувся на подачу з протилежного флангу.

Отримавши подвійний удар футболісти Інгульця не кинули грати, натомість швидко скоротили відставання в рахунку зусиллями Андрія Кравчука.

У час, що залишився, Кривбас зміг втримати переможний рахунок. Фінальний свисток зафіксував перемогу новачка УПЛ з рахунком 2:1.

В наступному турі Кривбас випробує себе на фоні Динамо, а Інгулець чекає зустріч з ФК Рух. Обидва поєдинки десятого туру пройдуть 30 жовтня.