Вихованець Динамо відзначився гольовою дією в Індії: відео асисту півзахисника Калюжного

Переглядів 903
Іван Калюжний. Фото: Керала Бластерс
Український хавбек Іван Калюжний відзначився гольовою передачею в матчі чемпіонату Індії. Він допоміг своїй команді Керала Бластерс здобути одне очко у матчі внутрішніх змагань.

Керала Бластерс забила у ворота Ченнаї на екваторі першого тайму. Іван Калюжний віддав пас на хід Самаду, а той перекинув воротаря і відкрив рахунок. Це перший асист для 24-річного Калюжного в чемпіонаті Індії.

На 72-й хвилині українець отримав жовту картку, а на 75-й залишив поле. На той момент рахунок був 1:1 – таким він і залишився до фінального свистка.

У десяти турах Керала Бластерс набрала 19 очок і посідає четверте місце в турнірній таблиці. Калюжний зіграв усі десять поєдинків, забив чотири голи і віддав один асист.

Раніше вихованець київського Динамо виступав за Олександрію, Металіст 1925, Рух та ісландський Кеблавік.