Вилучення Йовічевича, гол Роналду і пенальті: огляд вогняного дербі екстренерів Шахтаря у Саудівській Аравії

Переглядів 1194
Луїш Каштру та Ігор Йовічевич. Фото: СК Дніпро-1
У шостому турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Раєд приймав Аль-Наср. Команда Луїша Каштру здолала підопічних Ігора Йовічевича з рахунком 3:1.

У суботу, 16 вересня, у шостому турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Наср переміг Аль-Раєд (3:1).

У складі команди колишнього головного тренера Шахтаря Луїша Каштру відзначалися такі гравці як Садіо Мане, Таліска, Кріштіану Роналду.

Легендарний португалець міг оформлювати дубль, але його гол на 90+6 хвилині було скасовано після перегляду VAR.

За команду екснаставника «гірників» та Дніпра-1 Ігора Йовічевича один гол зумів забити Мохаммед Фоузаїр, реалізувавши пенальті.

Варто відзначити, що Аль-Раед весь другий тайм грав у меншості, через вилучення центрального захисника команди Бандера Вхаеші.

Вже на 88-й хвилині червону картку за межами поля отримав Йовічевич.

Чемпіонат Саудівської Аравії. Шостий тур.

Аль-Раєд – Аль-Наср – 1:3 (0:1)

Голи: Фоузаїр, 89 (пен) – Мане, 45+1, Таліска, 49, Роналду, 78

Вилучення: Вхаеші, 45+2, Йовічевич (88).

• Аль-Наср посідає п'яте місце, маючи 12 балів після шести турів. Водночас Аль-Раед розташувався на 15 сходинці з чотирма очками.
  • Йовічевич очолював Дніпро-1 з 2020 по 2022 рік, після чого працював з Шахтарем, ставши чемпіоном у сезоні 2022/23.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.