Ворскла на виїзді перемогла ФК Львів: львівська команда зазнала дев'ятої поразки поспіль

Переглядів 570
Павло Клименко Павло Клименко
Таулянт Сефері. Фото: ФК Ворскла
У неділю, 14 травня, у матчі 26-го туру української Прем'єр-ліги ФК Львів на стадіоні СКІФ приймав полтавську Ворсклу. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.
  • Програшний клубний антирекордний серіал Львова в УПЛ триває 9 ігор.
  • Безвиграшна серія Львова триває 11 матчів: нічия та 10 поразок.
  • Львів на своєму полі програє впродовж п’яти поєдинків.
  • Домашня безгольова серія Львова триває 304 хвилин.

У першому таймі Ворскла не використала кілька своїх моментів. На 30-й хвилині Степанюк вийшов на ударну позицію, але голкіпер львівської команди Рибка врятував свої ворота.

На 44-й хвилині після кутового Кравець головою пробив, але штанга.

У другому таймі гості забили два м'ячі. На 56-й хвилині пенальті реалізував Сефері, а у компенсований час другий м'яч у ворота господарів забив Скляр.

Команда Скрипника набрала 33 очки та піднялася на шосте місце в УПЛ.

Підопічні Безсмертного з 13-ма пунктами замикають турнірну таблицю.

У наступному турі, 19 травня, Ворскла прийме Кривбас, а Львів через два дні зіграє дербі з Рухом.