Ворскла у меншості перемогла Інгулець: Скрипник здобув першу перемогу в УПЛ на чолі полтавської команди

Переглядів 477
Євген Чепур Євген Чепур
Ворскла проти Інгульця. Фото: УАФ
Полтавська Ворскла зуміла здобути першу перемогу у нинішньому чемпіонаті України. Підопічні Віктора Скрипника переграли Інгулець з рахунком 1:0.

У сьогоднішньому матчі на стадіоні імені Баннікова у Києві зустрілись дві команди з нижчої частини турнірної таблиці чемпіонату України. Інгулець за чотири гри в УПЛ зумів набрати два залікових бали, а полтавська Ворскла мала лише одне очко.

Полтавська команда зуміла відкрити рахунок у матчі на 34-й хвилині зустрічі.  Марлісон із лівого флангу штрафного головою скинув на Степанюка, а той у падінні віддав на Олійника, який відправив м’яч у сітку воріт Інгульця.

У першій половині матчу вболівальники голів більше не побачили.

У другому тайму таймі Інгулець почав більше контролювати м’яч, але до небезпечних моментів справа не доходила.

Відмітимо, що на 72-й хвилині Ворскла залишилась у меншості. Пряму червону картку отримав Пердута за те, що перед власним карним майданчиком зніс Одарюка.

Фінальний свисток арбітра зафіксував з рахунком 1:0 на користь Ворскли.

У наступному турі Ворскла зіграє проти Чорноморця 8-го жовтня, а Інгулець на день раніше поміряється силами з Колосом.

Раніше ми повідомляли, чому Коноплянка не зіграв у останньому матчі Краковії у чемпіонаті Польщі.