Ворскла зробила сенсацію і обіграла Шахтар: команда Скрипника заскочила на п’яте місце і вийшла у єврокубки

Переглядів 7651
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Ворскла – Шахтар – 2:1. Фото: УПЛ
У 30-му турі української Прем'єр-ліги полтавська Ворскла приймала донецький Шахтар. Поєдинок закінчився з рахунком 2:1 на користь полтавців.
  • Гольова серія Шахтаря триває в Чемпіонаті 28 ігор – 69 голів.
  • Безпрограшний серіал Шахтаря тривав у Чемпіонаті 17 ігор.
  • Переможна серія Ворскли триває 5 ігор.
  • Ворскла на своєму полі забиває голи впродовж 6 ігор – 10 голів.

Сьогодні, 4 червня, в рамках 30-го туру УПЛ між собою зустрічалися полтавська Ворскла та донецький Шахтар.

Через повітряну тривогу в Полтавській області початок матчу було відкладено на 20 хвилин. Варто зазначити, що Ігор Йовічевич випустив на гру з командою Віктор Скрипника далеко неосновний склад.

На 29 хвилині гри Ібрагім Кане прострілював у штрафний майданчик Шахтаря і влучив у руку Мар'яну Фарині. Арбтр матчу Ігор Пасхал призначив пенальті у ворота донеччан. До позначки підійшов нападник полтавців Таулян Сефері й впевнено пробив повз Андрія Пятова.

У другому таймі голом відзначився 20-річний півзахисник Ворскли Євген Павлюк.

На 74 хвилині після перегляду VAR вилучення заробив захисник полтавців Ігор Пердута. Оборонець умисно зіграв рукою під час прострілу на Андрія Тотовицького.

На 80 хвилині гри Кевін Келсі асистував на Артема Бондаренка, який влучно пробив під праву стійку воріт.

Таким чином полтавці перемогли донеччан.

УПЛ. 30 тур

Ворскла – Шахтар – 2:1 (1:0)

Голи: Сефері, 37, Павлюк, 50 – Бондаренко, 80.

Шахтар завершує сезон 2022/23 на першій сходинці в чемпіонаті України, набравши 72 балів у 30 матчах. Для донеччан чемпіонство цього сезону стало 14 в історії клубу.

Ворскла завдяки перемозі над Шахтарем обійшла Олександрію та посіла п'яту сходинку. В наступному сезоні підопічні Скрипника зіграють у кваліфікації до Ліги конференцій.