«Я і Ротань готові взяти на поруки Павелка»: Протасов обурений відсутністю реакції з боку Зеленського

Переглядів 444
Артем Жилінський Артем Жилінський
2 голоси
«Я і Ротань готові взяти на поруки Павелка»: Протасов обурений відсутністю реакції з боку Зеленського
Олег Протасов. Фото: Google
Перший віцепрезидент Української асоціації футболу Олег Протасов висловився з приводу вироку судді для Андрія Павелка, якого відправили у СІЗО на 60 діб.

Олег Протасов розповів, що зараз знаходиться із молодіжною збірною України в Бухаресті. Він не задоволений судовим процесом та вважає, що арешт президента УАФ — незаконний.

«Перебуваю в розташуванні збірної U-21 у Бухаресті. Сьогодні для України матчем із Хорватією стартує молодіжне Євро-2023.

Тим часом УАФ репресують. Ганебний судовий процес із намірами арешту триває проти генсека УАФ Юрія Запісоцького. А завтра львівські судді розглядатимуть апеляційні скарги адвокатів на незаконний арешт керівника асоціації Андрія Павелка».

Протасов заявив, що готовий разом із Ротанем взяти на поруки Павелка. Перший віцепрезидент УАФ цілковито підтримує президента асоціації футболу України. 

«Футбол — це командний вид спорту. І саме тому і я, і головний тренер молодіжної збірної Руслан Ротань у черговий раз підкреслюємо свою готовність узяти на поруки Андрія Павелка. Ми вчергове висловлюємо свою цілковиту підтримку президенту асоціації та генеральному секретареві, засуджуючи незаконні дії проти них»

Також Протасов не задоволений президентом України Володимиром Зеленським, який не відреагував на арешт Павелка.

«На жаль, футбольна спільнота України й досі не почула й не побачила реакції гаранта Конституції нашої держави на це суддівське свавілля. І тому я продовжую апелювати до Володимира Зеленського із закликом стосовно відповідної реакції. Невже так просто й безкарно можна руйнувати роботу асоціації — члена УЄФА та ФІФА», — написав Протасов у Фейсбуку.

  • Над Павелком ще з листопада 2022 року триває слідство у справі про розкрадання коштів на побудову заводу з виготовлення штучних полів;
  • 29 листопада Павелко вніс за себе заставу у розмірі 9,8 мільйона гривень, щоб уникнути взяття під варту;
  • Починаючи з лютого цього року, функціонер був відсторонений від своєї посади на час слідства. У травні він отримав заборону на виїзд із Києва та області, а також на спілкування з іншими фігурантами своєї справи;
  • 16 червня Шевченківський районний суд міста Львова змінив міру утримання президенту УАФ Андрію Павелку, взявши його під варту строком на 60 діб.