Яремчук допоміг Брюгге перервати серію без перемог: команда українця виграла у Гента

Переглядів 6994
Роман Яремчук. Фото: Google
Український нападник Роман Яремчук долучився до перемоги Брюгге в матчі чемпіонату Бельгії з Гентом. Українець вийшов на заміну під завісу зустрічі у другому таймі.

26 лютого в рамках 27 туру бельгійської Ліги Жюпіле Брюгге на своєму полі зустрівся з принциповим суперником Гентом. Українського форварда Романа Яремчука головний тренер Брюгге Скотт Паркер залишив на заміні.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, а на 73 хвилині Бйорн Мейєр вивів господарів уперед. На 85 хвилині цього поєдинку замість Феррана Хутгли на поле вийшов український форвард Роман Яремчук. Після цього Брюгге зміг забити ще один м'яч у ворота Гента. На 90+3 хвилині Ханс Ванакен реалізував пенальті.

У підсумку Брюгге переміг з рахунком 2:0, а Яремчук від порталу статистики WhoScored отримав оцінку 6,5.

Після цього матчу Брюгге з 46 очками в активі іде на четвертому місці в турнірній таблиці бельгійської Ліги Жюпіле. Гент з 42 балами знаходиться на п'ятій позиції.

Також додамо, що Брюгге перервав чотириматчеву серію без перемог, нарешті вигравши зустріч.