Яремчук засмутив вихованця Шахтаря: українець відзначився у фінальному спарингу Брюгге перед рестартом сезону

Переглядів 1132
Роман Яремчук. Фото: ФК Брюгге
Брюгге в контрольному матчі проти Зюльте-Варегема святкувало розгромну перемогу. Чинний чемпіон Бельгії переграв опонентів з рахунком 3:0.

Сьогоднішній поєдинок став генеральною репетицією для обох команд перед поновленням сезону після ЧС-2022.

У першому таймі за Брюгге зіграв нападник Роман Яремчук, який асистував Бьорну Мейэру, який відкрив рахунок у цьому матчі на сьомій хвилині. У другому таймі Брюгге забив ще два голи супернику та встановив фінальний результат у поєдинку.

По перерві Брюгге виставив абсолютно інший склад. Зокрема ігровий час отримав захисник Едуард Соболь. У складі Зюльте-Варегема участь у грі взяв і захисник Олександр Драмбааєв, права на якого належать Шахтарю.

Найближчий офіційний поєдинок у Брюгге заплановано на 21 грудня у рамках 1/8 фіналу Кубка Бельгії проти Сент-Трюйдена. Зюльте-Варегем зіграє того ж дня в Кубку протистоятиме першоліговому Дейнзе.